Oferta

Oferujemy Państwu wypoczynek w jednym z najpiękniejszych regionów Polski jak dotąd nietkniętym masową turystyką. Nasz obiekt usytuowany jest w odludnym miejscu w lesie, dzięki czemu będziecie Państwo mogli rozkoszować się kojącą ciszą i prywatnością.

Dzięki bliskiej odległości od Karpacza możliwe jest urozmaicenie pobytu dodatkowymi atrakcjami w zależności od Pańswa potrzeb. Dom pod jaworami to kameralny i przytulny pensjonat oferujący 12 miejsc noclegowych w wyremontowanych, w pełni wyposażonych pokojach.

Układ domku

Cennik

Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, pary, firmy na imprezy integracyjne oraz wszystkich chętnych do wyjątkowego pobytu w tym niezwykłym regionie Dolnego Śląska.

Serdecznie zapraszamy do odpoczynku na łonie przyrody w kameralnym Dom pod jaworami. Zamień warkot silników i wielkomiejski hałas na ukrytą w leśnych połaciach oazę spokoju. Otaczające, rozległe tereny i szlaki turystyczne zachęcają do pieszych wędrówek i aktywności fizycznej. U nas odkryją Państwo uroki tego niezwykłego rejonu o każdej porze roku.

Cennik