Atrakcje

Okoliczne tereny są idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu zarówno dla miłośników beztroskiego wypoczynku wśród malowniczych krajobrazówjak i amatorów zwiedzania interesujących miejsc. Dom pod jaworami znajduje się w bezpośrednim otoczeniu szlaku turystycznego. Nieopodal obiektu rozpościera się fantastyczny widok na panoramę Karkonoszy, która odbija się w tafli Zalewu Sosnówka. Ten bajkowy widok należy do nielicznych w Polsce - teren z każdej strony otaczają malownicze tereny górskie tworząc fantastyczny skalny pierścień.

Ciekawostką jest fakt, iż Dom pod jaworami położony jest na wyjątkowym obszarze skupiającym intensywne oddziaływanie energetyczne ziemii. Według znawców, przebywanie w okolicy powoduje zwiększenie mocy psychofizycznych i przypływ sił witalnych.

Serdecznie zapraszamy do odpoczynku na łonie przyrody w kameralnym domku pod jaworami. Zamień warkot silników i wielkomiejski hałas na ukrytą w leśnych połaciach oazę spokoju. Otaczające, rozległe tereny i szlaki turystyczne zachęcają do pieszych wędrówek i aktywności fizycznej. U nas odkryją Państwo uroki tego niezwykłego rejonu o każdej porze roku.

Cennik